• Uzdrowisko
  Kopalnia Soli Bochnia


  Wypoczynek w dobrym klimacie

Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia to wyjątkowe miejsce na leczniczej mapie Polski, które przyciąga unikatowym mikroklimatem podziemnych komór solnych, a w połączeniu z bogatym wachlarzem usług medycznych i z zakresu odnowy biologicznej staje się ciekawą propozycją na spędzenie urlopu czy weekendu.

W ramach oferty Wypoczynek w dobrym klimacie nasz ośrodek przygotował dla Państwa propozycje wczasów zdrowotnych o różnych profilach leczniczych, a także turnusów rehabilitacyjnych i leczniczych. Nasza wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, aby wypoczynek w Uzdrowisku korzystnie wpłyną na Państwa zdrowie i samopoczucie, a pobyt upłynął w miłej atmosferze.

Turnusy lecznicze oraz turnusy rehabilitacyjne dróg oddechowych to pobyty przygotowane z myślą o leczeniu schorzeń układu oddechowego, astmy, alergii oraz Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc (POChP) zarówno u osób dorosłych jak i dzieci.

Turnusy rehabilitacyjne narządu układu ruchu to propozycja leczenia schorzeń neurologicznych, reumatycznych i dysfunkcji narządu ruchu.
 


Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych, w których uczestniczą osoby niepełnosprawne korzystające z dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - Nr OR/12/0001/13 oraz wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne - Nr OD/12/0009/12 i uprawniony jest do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych.

Oferty w obiekcie
 • Wczasy inhalacyjne

  Wczasy inhalacyjne - idealny wypoczynek dla alergika i astmatyka

 • Pobyt rehabilitacyjny dróg oddechowych

  Pobyt rehabilitacyjny dróg oddechowych został przygotowany z myślą o osobach ze schorzeniami dróg oddechowych oraz pulmonologicznymi o podłożu alergicznym.

 • Weekend z kopalnią soli

  Odkryj najstraszą w Polsce kopalnię soli i odpocznij w Hotelu Sutoris!

 • Turnusy lecznicze górnych i dolnych dróg oddechowych

Obiad dnia w Restauracji Grota

Pyszne  obiady  w pysznej cenie - tylko  13,99 zł za zestaw!
czytaj więcej

Biuletyn

Bądź na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera!
zapisz się
Kontakt
wyślij pytanie
recepcja@kopalniasoli.pl
+48 14 615 36 66